رزومه

من امیر دهقانی اسکویی هستم،فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی و دانشجوی مدیریت کسب و کار (MBA)- بازاریابی.

عضو نظام مهندسی هستم و رتبه 2 مشاوره دارم، همچنین عضو انجمن علمی بازاریابی ایران هم هستم.

در حال حاضر یکی از بنیانگذاران استارتاپ کشت کالا هستم؛ هدف اصلی کشت کالا خرید و فروش B2B محصولات کشاورزی هست??.

ما تو کشت‌کالا مستقیم با کشاورز و تولیدکننده ارتباط داریم ?و محصولات‌شون رو براشون میفروشیم, اگر خواستید میتونید کشت‌کالا رو گوگل کنید و اطلاعات بیشتری بگیرید. 

لازم به ذکر هست که چندین ایده های استارتاپی دیگه هم دارم که روشون کار میکنم و بعد از لانچ شدن حتما معرفی میکنم.?

از تجربیات کاریم بگم که در سال ۱۳۸۷ (اون زمانی که استارتاپ مد نبود) و در حین تحصیل یک شرکت در مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه زنجان تاسیس کردم و در سال ۹۲ بخش عمده‌ای از سهام شرکت رو یک شرکت مطرح در زمینه فناوری اطلاعات خریداری کرد و سهامم رو فروختم و خارج شدم.( اگر دانشجو بوده یا باشید حتما این شرکت رو می‌شناسید چون انتخاب واحدهاتون رو احتمالا با محصول این شرکت انجام دادید)!

در طی سالهای فعالیت در شرکت موفق به ثبت ۳ اختراع شدم. در مدت استقرار در مرکز رشد دانشگاه تجربیات خیلی خیلی خوبی کسب کردم و با دوستان خوبی آشنا شدم و هنوز هم ارتباطم رو باهاشون حفظ کردم و با چند نفرشون کارهای مشترکی انجام میدم.

من در سال ۹۰ -۹۱ با جمعی از دوستانم دوره آموزشی خلاقیت و ثبت اختراع برگزار کردیم که تونستیم در این دوره، به بیش از ۱۰۰ نفر از علاقه مندان فوت و فن ثبت اختراعات رو آموزش بدیم که خروجی این کلاس ها چندین اختراع موفق بود.

خوشحالم که فرصتی پیش اومد تا بتونم تمام دانش و دانسته های خودم رو که طی چندین سال با آزمون و خطا و خون دل خوردن بدست آوردم رو با شما به اشتراک بگذارم تا شما با سرعت بیشتری به اهدافتون برسید.

در این بخش تصاویر و مستندات رزومه بنده رو میتونید مشاهده کنید

دکمه بازگشت به بالا