لیست قیمت ها

این یک خرید نیست این یک سرمایه‌گذاری هست، سرمایه گذاری روی خودتون، روی دانسته‌هاتون و آینده‌تون

مبلغی که بابت این آموزش پرداخت میکنید کم ریسک ترین سرمایه گذاری هست که انجام می‌دید، یعنی سرمایه گذاری روی خودتون . با یادگیری این آموزش می‌تونید خیلی سریع‌تر به جایگاه‌هایی برسید که تصورش رو هم نمیکنید.

بسته آموزشی خودتون رو انتخاب کنید

بسته آموزشی طلایی

محتوای آموزشی+ مشاوره

ارزش بسته آموزشی

1,850,000 تومان

  دسترسی نامحدود و مادام‌العمر به محتوای آموزشی
  دسترسی به مطالب اختصاصی کاربران ویژه
  دسترسی به بخش پشتیبانی و مشاوره آنلاین
  مشاوره تلفنی
 مشاوره جهت دریافت تسهیلات و تجاری‌سازی ایده و اختراع
 مشاوره جهت جذب سرمایه‌گذار
  گواهی شرکت در دوره آموزشی
  تخفیف ویژه در دوره‌های جدید.

[ultimate_modal icon_type=”selector” icon=”Defaults-question” modal_title=”پشتیبانی و مشاوره آنلاین” modal_on=”custom-selector” modal_on_selector=”.p-help1″]

شما دوست عزیز با خرید بسته آموزشی طلایی به بخش پشتیبانی و مشاوره آنلاین دسترسی دارید و میتونید در طول مدت طول دوره آموزشی سوالات خودتون رو در مورد مطالب آموزشی در بخش پشتیبانی آنلاین مطرح کنید، من هم در سریعترین زمان ممکن به درخواست پشتیبانی شما پاسخ میدم.

همچنین اگر نیاز به مشاوره ارزیابی ایده و ثبت اختراع داشتید و در هرجا که احساس کردید به راهنمایی نیاز دارید من در کنارتون هستم. 🙂

سرعت پاسخگویی بستگی به تعداد سوالات مطرح شده دیگر دوستان شرکت کننده در این دوره داره  (حداقل 2 ساعت و نهایت 48 ساعت روز کاری )

همچنین چون نوبت و عدالت رعایت بشه در هر هفته به یک درخواست پشتیبانی هر کاربر رسیدگی میشه تا همه دوستان به موقع مشاوره دریافت کنند.

[/ultimate_modal][ultimate_modal icon_type=”selector” icon=”Defaults-phone” modal_title=”مشاوره تلفنی” modal_on=”custom-selector” modal_on_selector=”.p-help2″ modal_size=”medium”]

همه دوستانی که بسته آموزشی طلایی رو تهیه میکنند در طی دوره با تعیین وقت قبلی میتونند مشاوره تلفنی دریافت کنند. مدت زمان دریافت مشاوره تلفنی و بازه زمانی مشاوره‌ها بستگی به تعداد درخواست‌ها داره.

[/ultimate_modal][ultimate_modal icon_type=”selector” icon=”Defaults-money” modal_title=”معرفی جهت دریافت تسهیلات ” modal_on=”custom-selector” modal_on_selector=”.p-help3″]

افرادی که موفق به ثبت اختراع میشن،بعد از سنجش قابلیت تجاری‌سازی اختراعشون، به واسطه ارتباطاتی که با چند ارگان دولتی و غیر دولتی وجود داریم برای دریافت تسهیلات تجاری‌سازی به این ارگانها و صندوق‌ها معرفی میکنیم.

این تسهیلات با نرخ 4% و مدت تنفس بالا ارائه میشه که بسیار مناسب تجاری سازی اختراع هست.

[/ultimate_modal][ultimate_modal icon_type=”selector” icon=”Defaults-fighter-jet” modal_title=”سرمایه گذاری در ایده و اختراع” modal_on=”custom-selector” modal_on_selector=”.p-help4″]

ما سرمایه گذارانی داریم که حاضر هستند بر روی ایده‌ها و اختراعات شما سرمایه گذاری و شراکت داشته باشند، پس اگر ایده استارت آپی و یا اختراعی دارید و میخواید لانچ کنید و به تولید برسونید ما آماده هستیم 🙂

[/ultimate_modal]

بسته آموزشی نقره‌ای

محتوای آموزشی – مشاوره

ارزش بسته آموزشی

1,460,000 تومان

  دسترسی نامحدود و مادام‌العمر به محتوای آموزشی
  دسترسی به مطالب اختصاصی کاربران ویژه
  دسترسی به بخش پشتیبانی و مشاوره آنلاین
  مشاوره تلفنی
  مشاوره جهت دریافت تسهیلات و تجاری‌سازی ایده و اختراع
 مشاوره جهت جذب سرمایه‌گذار
  گواهی شرکت در دوره آموزشی
  تخفیف ویژه در دوره‌های جدید.

پرسشهای متداول

قیمت این بسته‌ها بالا نیست؟

هر موفقیت و پیروزی بدون سرمایه‌گذاری سنجیده و بجا ممکن نیست. همه ما یک جور برای کارهامون و موفقیت‌هامون سرمایه‌گذاری میکنیم یک کشاورز هم وقتی گندمی میکاره، بذری میخره و کودی میپاشه در اصل سرمایه‌گذاری میکنه به امید برداشت محصول پر بار.

ارزش واقعی فقط دوره آموزشی  با توجه به کلیات محتوایی که تدوین شده بیش از 10 میلیون تومان قیمت داره. این قیمت رو طبق مستندات زیر براتون تحلیل میکنم.

1.برای مثال فقط مباحث فصل دوم دوره آموزشی (ثبت اختراع) در موردی کم و بیش مشابه در سال 1390 توسط سازمان پژوهشهای صنعتی برگزار شده که با یک حساب سرانگشتی اگر در سال 90 شما این دوره رو به صورت حضوری میخواستید شرکت کنید باید مبلغ 1 میلیون و 200 هزار تومان می‌پرداختید اون هم به نرخ سال 90، شما میتونید با یک حساب سرانگشتی مبلغ این دوره رو تو سال 97 محاسبه کنید و یقینا به مبلغی 4 یا 5 برابر این مبلغ ، چیزی بیش از 5 میلیون تومان و میرسید!  ( سند1 . سند2 .سند3 . سند4 . سند5)

2.اگر آدم اهل حساب و کتاب هستید که میدونم هستید ، میتونید تعرفه مشاوره‌های ثبت اختراع و طرح کسب و کار رو در بیارید، که یقینا پی میبرید که این هزینه ای که شما فقط بابت مشاوره باید پرداخت کنید در مواردی با کل هزینه دوره آموزشی آنلاین حاضر برابری میکنه.

اما از اونجایی که هدفم کمک به دوستان خوبی مثل شماست ، سعی کردم با توجه به آنلاین بودن دوره تعداد فراگیرها رو افزایش بدم  و قیمت‌ها رو تا حد ممکن پایین و دانشجویی محاسبه کنم ، البته این رو هم میدونم که با توجه به اوضاع اقتصادی کشور این قیمت دانشجویی ممکن هست برای تعدادی از دوستان زیاد باشه و بخاطر همین تخفیفاتی هم در نظر گرفتم که برای افرادی که زودتر ثبت نام کنند اعمال میشه.

مبلغی که شما دوست عزیزم بابت این آموزش پرداخت میکنید کم ریسک ترین سرمایه گذاری هستکه انجام می‌دهید، یعنی سرمایه گذاری روی خودتون. با یادگیری این آموزش می‌تونید خیلی سریع‌تر به اهداف و آرزوهاتون برسید و یه کسب و کار نو و بی بدیل راه بندازید.

ارزش چیزی که با راهنمایی‌ها و محتوای دوره و با کمی همت خودتون به دست خواهید آورد خیلی خیلی بیشتر از این مبالغ هست.

پس همین الان ثبت نام کنید و از این فرصت بی‌نظیر و تخفیف‌ها استفاده کنید.

نحوه محاسبه و اعمال تخفیف‌ها چگونه هست؟

ظرفیت این دوره 40 نفر هست و با تکمیل ظرفیت دوره آموزشی شروع میشه.برای افرادی  که زودتر ثبت نام میکنند و تا پایان مهلت تعیین شده ثبت نام خودشون رو قطعی میکنند تخفیف های بینظیری در نظر گرفتم که به صورت زیر اعمال میکنیم.

برای فقط 2 نفری که زودتر از همه این دوره رو ثبت نام کنند 50 درصد تخفیف در هنگام پرداخت براشون اعمال میشه.

برای 5 نفر بعدی 30 درصد تخفیف روی دوره ها اعمال میشه.

برای باقی افراد بعدی 10  درصد تخفیف

پس برای اینکه از تخفیف بیشتری استفاده کنید زودتر ثبت نام خودتون رو قطعی کنید.

خیلی وقت‌ها یک ایده کوچک زندگی ما رو متحول میکنه.

گاهی اوقات چیزی که فکرش رو نمیکنیم، تاثیر بسیار بزرگی تو زندگی ما میذاره.

ولی ما از کنارش همینطور عبور میکنیم.
آیا این بار هم به راحتی عبور میکنید؟

دکمه بازگشت به بالا